Fenomén21
Fenomén21

Súťaž Pozorne počúvaj a vyhraj!

Súťaž Pozorne počúvaj a vyhraj!

Potrebujete si oddýchnuť? Zapojte sa do novej súťaže Rádia Regina Východ a môžete stráviť tri dni v slovenských kúpeľoch v nádhernej prírode!

549.jpg


Zapojte sa do našej súťaže s názvom Pozorne počúvaj a vyhraj! a získajte tri víkendové poukazy v kúpeľoch Lúčky pre dve osoby na dve noci s plnou penziou, liečebnými procedúrami a vstupom do bazénov, platné do 31. 03. 2022.

Súťaž bude prebiehať od pondelka do piatku v dňoch od 6. 9. 2021 do 17. 9. 2021 a bude súčasťou prúdového vysielania Rádia Regina Východ.

634p0-58a6c0e364eca.jpg

Súťažnou úlohou bude vytvoriť vetu z desiatich slov, ktoré budú postupne vyhlásené v priebehu trvania súťaže. Každý deň bude vyhlásené jedno slovo v troch rôznych vysielacích časoch od 6.05 hod. do 17.00 hod.

Zapojiť sa do súťaže môžete zaslaním vytvorenej vety spolu s menom, priezviskom, adresou trvalého bydliska a kontaktným telefónnym číslom na mailovú adresu pocuvaj@rtvs.sk alebo v správe na facebookovú stránku Rádia Regina Východ.

Výhercami budú poslucháči vyžrebovaní zo všetkých, ktorí zaslali správne vytvorenú vetu.

Vyhodnotenie súťaže sa uskutoční 23. 9. 2021 v rámci prúdového vysielania Rádia Regina Východ. Výhercovia budú vyžrebovaní a o výhre upovedomení moderátorom v deň vyhodnotenia súťaže.

Ceny (poukážky) budú víťazom zaslané poštou.

Tu si môžete prečítať plné znenie štatútu súťaže: Pozorne počúvaj a vyhraj! (PDF, 98kB)

Počúvajte pozorne a vyhrajte! Držíme vám palce :)

550.jpg