Seriál Priznanie
Seriál Priznanie

Víkend 16. – 17. 10.

Víkend 16. – 17. 10.

Slovenská futbalová reprezentácia do 17 rokov remizovala vo svojom úvodnom vystúpení kvalifikácie ME 2022 na pôde Bieloruska 0:0. Slováci majú v 13. skupine za súperov ešte Angličanov a Arméncov. Postup do ďalšej fázy si vybojujú prvé dva tímy priamo a najlepšie štyri mužstvá z tretích miest z 13 skupín. Finálový turnaj sa bude hrať v máji 2022 v Izraeli.

Futbalisti FK Senica remizovali v 11. kole Fortuna ligy s MFK Zemplín Michalovce 1:1. V sobotňajšom zápase 13. kola II. futbalovej ligy vyhrala MFK Skalica nad Partizánom Bardejov 2:0. Košice bodovali na ihrisku Dubnice 2:1. V nedeľu Trebišov neuspel v Šamoríne prehrou 0:2 a Humenné získalo body v Rohožníku výhrou 1:0. Futbal sa hral aj v III. Lige – Východ. S akými výsledkami?

vikend_16.-17.10_sport1;hud Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.

Meno Kristián Mrva z nášho vysielania už veľmi dobre poznáte. Ide o mladého reprezentanta SR v biliarde, ktorý má na svojom športovom účte množstvo úspechov a cenných výsledkov. Ďalší pridal na víkendových domácich majstrovstvách republiky v Trenčíne. V kategórii juniorov (6 – 23 rokov) získal zlato po finálovom triumfe nad klubovým spoluhráčom Michalom Frankom. S mladým rodákom z Prešova – Kristiánom Mrvom sa porozprával Matúš Hudák. Po dlhej dobe sa všetci reprezentanti stretli na jednom mieste a tešili sa na súťažné boje:

vikend_16.-17.10_sport2;hud Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.

 

Živé vysielanie ??:??

Práve vysielame