Víkend 28. - 29. 1.

Víkend 28. - 29. 1.

Mimoriadne pestré víkendové dianie začneme tentoraz bilancovať na hádzanárskych palubovkách. V spoločnej česko-slovenskej súťaži žien Iuventa Michalovce triumfovala nad Stupavou 31:16, naopak na súpera zo Záhoria nestačili hráči Košíc, ktorí v Malackách prehrali 30:33. Naplno včera bodoval celok prešovského Tatrana, keď doma vyhral nad Hlohovcom vysoko 43:25 a potvrdil tak sobotné víťazstvo, nielen o ktorom nám už viac povie Matúš Hudák:

vikend_28.-29.1._sport 1 Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.

Z hokeja pridáme výsledky 34. extraligového kola, v ktorom Prešov uspel na ľade Liptovského Mikuláša 4:3 po samostatných nájazdoch a vo východniarskom derby Košice triumfovali nad Michalovcami 5:1.

Pri prehľade rezultátov včerajších duelov najvyššej hokejovej súťaže sme zámerne opomenuli prehru Popradu na ľade Slovana Bratislava 4:5 po predĺžení. O to, že kamzíky si z hlavného mesta odviezli aspoň bod sa gólom a asistenciou pričinil ich kapitán Patrik Svitana. 34.ročný krídelník sa v priebehu tohto mesiaca stal 47. hráčom, ktorý v extralige odohral najmenej 700 zápasov a preto som sa v úvode rozhovoru nemohol najskôr neopýtať na to, aký vzťah získala podtatranská 71-ka k "svojmu" novému číslu:

vikend_28.-29.1._sport 2 Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.

 

Živé vysielanie ??:??

Práve vysielame